Sekcja turystyczna

Kto jest na stronie?

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 103096
Rajd na "Herby" 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 08 września 2019 11:10

11 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły należący do sekcji turystycznej wraz z opiekunami, panem Bartkiem i panem Sławkiem, wzięli udział w inauguracji sezonu turystycznego 3R – ruch, rekreacja, relaks - w naszej gminie. Organizatorem był Ośrodek Kultury w Wiśniowej. Miejscem spotkania była scena przy Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej. Celem rajdu był rezerwat przyrody Herby, do którego wędrujące grupy miały dojść z różnych kierunków. Nasza trasa to: Wiśniowa - Jazowa – Kobyle - Herby – Jazowa – Wiśniowa. Pokonaliśmy ją w świetnych humorach razem z innymi szkołami z naszej gminy. Warto zaznaczyć, że byliśmy najliczniejszą grupą, jak i to, że po raz pierwszy maszerowali z nami uczniowie klasy drugiej, którzy mają zamiar wstąpić do sekcji turystycznej na początku nowego roku szkolnego. Po powrocie do parku czekały na nas kiełbaski z grilla oraz losowanie nagród rzeczowych. Najmłodszą uczestniczką rajdu była nasza uczennica Lidia z klasy drugiej. Brawo dla wszystkich. Kolejne 11 kilometrów za nami i oczywiście punktów do książeczek PTTK.

 

Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
14 Czerwca 2021
Imieniny obchodzą
Bazylid, Bazylis, Eliza, Justyn,
Justyna, Ninogniew, Walerian, Waleriana

Do końca roku zostało 201 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Losowe zdjęcie z galerii

Ile do końca roku szkolnego?

 : : :  (dni:godzin:minut:sekund)